Hostel Valtice nabízí jednoduché a dostupné ubytování internátního typu bez stravování. Je ideální volbou pro ty, kteří nevyžadují komfort luxusních hotelů, ale preferují jednodušší ubytování za nízkou cenu. K dispozici je celkem 98 lůžek ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích se společným sociálním zařízením, společnou kuchyňkou a společenskou místností.

CENÍK  //  KONTAKT A REZERVACE  //  FOTOGALERIE

 

Popis pokojů

V jednoduše zařízených pokojích najdete jen to nejnutnější, tedy postel, ovšem v komfortním provedení 1 x 2 m pro pohodlné spaní, a skříň pro ošacení.

Pokoje mají společné toalety a sprchy na chodbě a ubytovaní hosté mohou v hostelu využít společnou kuchyňku s varnou konvicí a mikrovlnnými troubami (kuchyňka slouží pouze pro ohřev, nikoli přípravu pokrmů). Hostům je k dispozici také pračka a sušička prádla, včetně sušárny oblečení. Jízdní kola a další sportovní nářadí lze uložit v kolárně.

  • 6x dvoulůžkový pokoj
  • 6x třílůžkový pokoj
  • 17x čtyřlůžkový pokoj

 

Hostel Valtice je provozován bez stálé služby recepce. Recepční je k dispozici v předem určených časech, ubytovaní hosté dostanou klíč od pokoje i od hlavního vchodu do hostelu:

  • 8:00-10:00 (check-out)
  • 16:30-18:30 (check-in)

 

Rezervace na: hostelvaltice@hptronic.cz nebo tel: + 420 577 055 315