Hostel Valtice nabízí jednoduché a dostupné ubytování internátního typu bez stravování. Je ideální volbou pro ty, kteří nevyžadují komfort luxusních hotelů, ale preferují jednodušší ubytování za nízkou cenu. K dispozici je celkem 98 lůžek (6x dvoulůžkový, 6x třílůžkový a 17x čtyřlůžkový pokoj) se společným sociálním zařízením, společnou kuchyňkou a společenskou místností.

Hostel a kemp Valtice jsou pro letošní sezonu k 30. 9. 2022 uzavřeny. Děkujeme za přízeň. Stávající rezervace zůstávají v platnosti, nové rezervace pro letošní rok nepřijímáme. 

CENÍK   //    KONTAKT

Popis pokojů

V jednoduše zařízených pokojích najdete jen to nejnutnější, tedy postel, ovšem v komfortním provedení 1x2 m pro pohodlné spaní, a skříň pro ošacení.

Pokoje mají společné toalety a sprchy na chodbě a ubytovaní hosté mohou v hostelu využít společnou kuchyňku s varnou konvicí a mikrovlnnými troubami (kuchyňka slouží pouze pro ohřev, nikoli přípravu pokrmů). Hostům je k dispozici také pračka a sušička prádla, včetně sušárny oblečení. Jízdní kola a další sportovní nářadí lze uložit v kolárně.

Hostel Valtice je provozován bez stálé služby recepce. Recepční je k dispozici v předem určených časech, ubytovaní hosté dostanou klíč od pokoje i od hlavního vchodu do hostelu.​​​​

 

Rezervovat pobyt online