Hostel Valtice nabízí jednoduché a dostupné ubytování internátního typu bez stravování. Je ideální volbou pro ty, kteří nevyžadují komfort luxusních hotelů, ale preferují jednodušší ubytování za nízkou cenu. K dispozici je celkem 98 lůžek (6x dvoulůžkový, 6x třílůžkový a 17x čtyřlůžkový pokoj) se společným sociálním zařízením, společnou kuchyňkou a společenskou místností.

Hostel Valtice je otevřen od 10. 5. do 6. 10. 2024.

CENÍK   //    KONTAKT

Popis pokojů

V jednoduše zařízených pokojích najdete jen to nejnutnější, tedy postel, ovšem v komfortním provedení 1x2 m pro pohodlné spaní, a skříň pro ošacení.

Pokoje mají společné toalety a sprchy na chodbě a ubytovaní hosté mohou v hostelu využít společnou kuchyňku s varnou konvicí, mikrovlnnými troubami (kuchyňka slouží pouze pro ohřev, nikoli přípravu pokrmů) a dvěma lednicemi. Hostům je k dispozici také pračka a sušička prádla, včetně sušárny oblečení. Jízdní kola a další sportovní nářadí lze uložit v kolárně.

Hostel Valtice je provozován bez stálé služby recepce. Recepční je k dispozici v předem určených časech, ubytovaní hosté dostanou klíč od pokoje i od hlavního vchodu do hostelu.​​​​

 

Rezervovat pobyt online